Новий антирекорд щодо кількості жертв у пожежах встановлено на Різдво

Служба 101 інформує

У Держслужбі України з надзвичайних ситуацій інформують, що за минулу добу в Україні на пожежах у побуті в день Різдва, 7 січня, 17 громадян загинули і ще шестеро українців дістали травми різного ступеня тяжкості.

“Новий антирекорд встановлено минулої доби в Україні – одразу 17 громадян загинули на пожежах в побуті день Різдва – 7 січня. Шестеро українців отримали травми різного ступеня тяжкості”, – повідомляє у вівторок прес-служба ДСНС.

Як зазначають пожежники, саме власна недбалість українців є головною причиною виникнення займань і, як наслідок, загибелі людей. Статистика свідчить про те, що найчастіше жертвами вогняної стихії стають літні люди, а також багатодітні сім’ї та громадяни, які опинилися в складних життєвих умовах.

“Загалом за перші вісім днів нового року показник загиблих і постраждалих на пожежах становить уже 72 та 27 осіб відповідно”, – йдеться в інформації.

З огляду на цю трагічну статистику Державна служба України з надзвичайних ситуацій укотре звертається до громадян із проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

“Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не лише заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Не забувайте розповідати дітям про небезпеку, яку приховує в собі вогонь”, – закликали в ДСНС.

Залиште свій коментар