Низький уклін Вам, Вчителю!

24 квітня святкувала свій ювілей ветеран педагогічної праці Катерина Іванівна Босаковська – вчитель біології та хімії Буцинівської школи. Гарна, приваблива жінка, інтелігентна і добропорядна особистість, вона понад 38 років життя присвятила дітям.

Почала свій педагогічний шлях Катерина Іванівна у 1961 році вчителем початкової школи у селі Ново-Дмитрівка, потім працювала у Мільярдівській восьмирічці. З 1969 року до виходу на заслужений відпочинок у 1999 році навчала і виховувала школярів у Буцинівці.

Як говорять – земля тримається на праведниках, а сільська школа – на невтомних учителях та духовних наставниках. Катерина Іванівна завжди була вимоглива до себе і до оточуючих, будучи класним керівником, заступником директора з НВР, вона особистим прикладом виховувала відповідальність і любов до праці. А на уроках біології та хімії давала змістовні знання, відкриваючи безмежний світ природи.  За що їй безмірно вдячні колишні учні. Важко переоцінити її вклад у виховання і становлення сотень випускників Буцинівської школи.  До неї і до сьогодні йдуть за порадою, довіряють потаємне, разом радіють життєвим перемогам.

Багато її випускників, отримавши педагогічну освіту, працюють у школах. Вони достойні послідовники благородної справи Катерини Іванівни, її вдячні нащадки.

У Босаковських прекрасна родина, чоловік Ярослав Дмитрович, з яким у любові і злагоді прожили 60 років, нещодавно святкували діамантове весілля. Син Микола, донька Ірина, онуки і правнуки, які люблять і підтримують своїх батьків.

Шановна Катерино Іванівно! Прийміть щирі вітання з прекрасним ювілеєм від педагогічного колективу Буцинівського НВК. Низький уклін Вам за невтомну працю! Нехай з пробудженням природи навесні до Вас прийде нова життєва енергія, сила й оптимізм! Бажаємо міцного здоров’я, добра і благополуччя, домашнього тепла і затишку!

 З повагою вчителі та учні Буцинівського НВК.

 

Залиште свій коментар