Незвичайні імена малюків Одещини у 2022 році

На Одещині протягом 2022 року відділами державної реєстрації актів цивільного стану було видано 15 тис. 69 свідоцтв про народження малюкам.  Це на 4 тис. 368 актових записів про народження менше, ніж у 2021 році, що пов’язано з виїздом громадян за кордон.

Такі статистичні дані озвучила начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області Марина Падун.

Для мешканців Одеської області немає жодних заборон та обмежень у виборі імені для новонародженого малюка. Тому деякі батьки включають креатив на максимум і називають дітей незвичайними іменами. З таких рідковживаних імен можна відмітити:

  • чоловічі – Абі, Адам, Алан, Амір-Святослав, Вільгельм, Гейєр, Дамир, Донат, Єфим, Ераст, Ігнар, Єльдар, Корній, Князь, Козьма, Леон, Лука, Майк, Мартін, Ніколь та ін.;
  • жіночі – Айя, Альвіна, Альта-Марія, Анжеліка, Анісія, Асіта, Весна, Глафіра, Домініка Єсенія, Елеонора, Евеліна, Жасмін, Зоряна, Зоя, Іветта, Марічка, Міка, Мішель, Міхіліна, Прія, Польза, Сабіна, Сандра, Стелла, Теона, Тома, Уляна та ін.

Але за статистикою, багато жителів Одеської області все ж таки вважають за краще називати дітей традиційними іменами. Найпоширенішими у 2022 році стали:

  • чоловічі – Андрій, Артем, Богдан, Владислав, Гліб, Даніїл, Давид, Дмитро, Іван, Ілля, Кирило, Лев, Максим, Марк, Марко, Матвій, Мирослав, Михайло, Назар, Нікіта, Олександр, Роман, Руслан, Тимур та Ярослав;
  • жіночі – Амелія, Аліса, Анастасія, Анна, Варвара, Вероніка, Вікторія, Єва, Єлизавета, Емма, Емілія, Дар’я, Злата, Катерина, Кіра, Лія, Марія, Мілана, Ніколь, Олівія, Поліна, Софія, Стефанія, Таїсія та Ярослава.

Джерело: Волнорез Новини з Одеси

Залиште свій коментар