Неповнолітня жителька Роздільнянщини розповсюджувала наркотики

За збут канабісу дівчині загрожує позбавлення волі. 

 Слідчі встановили, що 16-річна жителька Лиманської територіальної громади придбала у невстановленої наразі слідством особи один згорток з особливо небезпечним наркотичним засобом канабісом, обіг якого заборонено. У подальшому вона продала наркотик своєму товаришу за 300 гривень.

Через деякий час дівчина знову збула тому ж своєму знайомому аналогічний «товар». На цей раз коштував він вже 600 гривень. Безпосередньо після другого збуту правопорушницю поліцейські затримали. Гроші та наркотичний засіб правоохоронці вилучили в якості речових доказів.

Належність речовин до наркотичної поліцейські підтвердили результатами судової експертизи та експрес-тесту.

«Під процесуальним керівництвом Роздільнянської окружної прокуратури ми повідомили неповнолітній про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Мова йде про незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинене повторно. Фігурантку затримано в процесуальному порядку. Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту», – зазначив слідчий  Роздільнянського районного відділу поліції Едуард Гаврильченко.

Слідство триває. Поліцейські встановлюватимуть канал потрапляння наркотичного засобу до підозрюваної.

Роздільнянський  районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар