Небезпечний коронавірус з Китаю поширюється світом

Небезпечний коронавірус з Китаю поширюється світом: всі подробиці повідомляє “СЬОГОДНІ

Останніми днями за новинами з Китаю стежать, як за зведеннями з передової під час війни. У Піднебесній з’явився вірус пневмонії нового типу – коронавірус nCoV , який активно мутує, заражаючи дедалі нових людей і призводячи до зростання кількості жертв. Він виплеснувся за межі Китаю – вже відзначені перші випадки зараження в сусідніх країнах і за океаном.

Особливої небезпеки йому додає те, що більшість випадків зараження коронавірусів в Китаї сталася повітряно-крапельним шляхом. Тобто, особистий контакт переносника хвороби з потенційним хворим не відбувається. Уже захворіли понад 600 осіб, 17 з яких померли.

Сайт “Сьогодні” уважно стежить за розвитком теми, публікує новини про кількість тих, хто заразився і помер внаслідок хвороби, рекомендації медиків і попередження експертів, викладає фото і відео.

 

Як повідомив інформаційний портал Sina, китайським медикам вдалося перемогти новий короновірус і одного пацієнта вже врятували. Завдяки новому методу – екстракорпоральної оксигенації (насичення крові киснем) – медикам вдалося витягти з того світу 53-річного чоловіка.

Кількість хворих на пневмонією нового типу у Китаї, викликану коронавірусом 2019 nCoV, на 14:00 четверга, 23 січня, за місцевим часом (08:00 за Києвом) зросла до 617 осіб.

Найбільше число хворих – 444 випадки – зареєстровано в провінції Хубей, в адміністративному центрі якої – місті Ухань – це захворювання було виявлено вперше. На цей же регіон припадають усі зафіксовані на сьогодні 17 летальних випадків. Далі за кількістю хворих йдуть провінція Гуандун (32), Чжецзян (27), Шанхай (16 підтверджених і 22 імовірні випадки) і Пекін (14).

ВООЗ продовжить екстрене засідання для оцінки ступеня небезпеки нового коронавіруса.

В Китаї кількість хворих на пневмонію нового типу перевищила 570 осіб. Значна кількість хворих зареєстрована в провінції Хубей.

А в Бразилії спростували інформацію про випадок зараження коронавірусом в країні. Раніше повідомлялося про підозри на коронавірус у 35-річної громадянки Бразилії, яка прибула днями з Китаю.

У Мексиці у хворого запідозрили коронавірус, але влада закликає не панікувати. “Ми повинні зберігати спокій, стежити за симптоматикою і не сіяти паніку”, – йдеться в повідомленні.

Влада Китаю закрила на карантин місто Ухань, в якому проживає понад 11 мільйонів осіб: всяке сполучення з містом буде припинено, жителям не рекомендується нікуди їхати.

Влада Китаю підтвердила смерть 17 осіб від нового коронавірусу.

Пневмонія нового типу привела до браку захисних масок в аптеках Пекіна. Жителі китайської столиці активно скуповують в аптеках, супермаркетах і лікарнях захисні маски і вітаміни на тлі поширення в Китаї пневмонії, викликаної коронавірусів нового типу 2019 nCoV.

 Перший випадок інфікування пневмонією нового типу підтверджено в Гонконзі, повідомила телерадіокорпорація RTHK з посиланням на джерела.

Міністерство охорони здоров’я Таїланду підтвердило, що 73-річна жінка, яка проходить курс лікування в одній з лікарень провінції Накхонпхатом, стала першою громадянкою країни, що заразилася новим штамом коронавірусу, поширеному в КНР. Як повідомила газета Bangkok Post, жінка захворіла після повернення з китайського міста Ухань в кінці минулого року.

У США національний інститут охорони здоров’я почав розробку вакцини від небезпечного коронавірусу з Китаю . За словами вчених, на роботу над препаратом піде кілька місяців, а зараз вони роблять “тільки перші кроки”. На даний момент лікарі з’ясовують, наскільки легко цей вірус передається від людини до людини.

 Заступник голови Державного комітету з питань гігієни та охорони здоров’я КНР Лі Бінь заявив, що кількість інфікованих нової небезпечною хворобою в Китаї швидко зростає через мутації вірусу , при цьому існує ризик прогресуючого поширення епідемії.

Джерело: “СЬОГОДНІ”

Залиште свій коментар