«Не дай домашньому насильству шанс!»

СOVID-19 безжально змінив життя людей. З’явились додаткові фактори, які провокують прояви домашнього насильства, яке наразі має місце в сім’ї, незалежно від статусу, релігійних переконань чи етнічного походження.

Працівники Територіального центр соціального обслуговування Роздільнянської міської ради, а саме: фахівці із соціальної роботи Оксана Морозова, Наталія Козлова та психолог Тетяна Чорба, разом з посадовою особою ЮПСП Роздільнянського відділу поліції Дмитром Горобцем, з дотриманням карантинних вимог протягом місяця проводили профілактичні рейди на території Роздільної та в селах Роздільнянської ОТГ – Надія, Володимирівка, Велізарове, Петровдокіївка, Буцинівка, Благодатне, Виноградар, Вакулівка – з метою запобігання та протидії домашньому насильству у сім᾿ях. У ході заходів були проведені психологічні консультації та бесіди щодо недопущення насильства в сім’ї.

Міністерство соціальної політики України розпочало інформаційну кампанію «Не дай домашньому насильству шанс!». Якщо ви потребуєте консультації з даного питання, то телефонуйте на «гарячу лінію» (на знімку нижче), де вам нададуть консультації та роз’яснення.

Територіальний центр соціального обслуговування Роздільнянської міської ради

  

Залиште свій коментар