Не будьмо байдужими!

Роки так швидко летять, що за ними не встигаєш. Так складається життя у нашої героїні Інни Костецькоі, чудової дитини з фізичними вадами. Щороку вона чекає на диво: «Я повинна встати на свої ніжки». Та роки проходять, а Інночці краще не стає. Весь час вона проводить у ліжечку, або в інвалідному візочку.

В її 16 років районна організація осіб з інвалідністю запросила Інну святкувати свій день народження разом з дітьми біля районного Палацу культури, адже її день народження співпадає з Міжнародним днем захисту дітей. Коли її привезли на святкування, вона збентежилась, бо такої кількості дітей та людей ніколи не бачила. А коли її підняли у візочку на сцену та почали вітати з днем народження і вручати подарунки, вона розгубилась і почала плакати. Сльози капали, а очі сміялись. Це був перший день народження Інночки, який вона запам’ятала надовго. Та ось ми дочекались і її 20-річчя.

У привітанні Інни з з ювілеєм районної організації осіб з інвалідністю допомогли заступник міського голови О.В. Ісаєв та наша чудова волонтерка Л.Т. Дехтяренко. Море квітів, подарунки та матеріальну допомогу наша Інна отримала в ліжку. Звичайно, очі світились радістю. Дуже хочеться подякувати людям, небайдужим до людського горя. Адже всі ми – під Богом.

На жаль, у цієї дитини поламався візок. На даний час вона лежить у ліжку. Просимо всіх небайдужих людей допомогти цій дівчині.

З повагою Валентина СИДОРЕНКО, голова районної організації осіб з інвалідністю.

Залиште свій коментар