Навчання розпочнеться в онлайн режимі

Залишилось менше місяця до початку нового навчального року. Яким він буде, достеменно відповісти ніхто не може, адже ми живемо в умовах воєнного стану і кожен день, як нове випробування.

Згідно з висновками робочої комісії Роздільнянської міської ради, встановлено неготовність перевірених закладів освіти громади щодо їх використання як споруди подвійного призначення або найпростішого укриття учасників освітнього процесу. Це говорить про те, що навчання відбуватиметься в онлайн форматі. Водночас, щорічну перевірку готовності навчальних закладів до нового навчального року ніхто не відміняв.

Саме для цього було створено комісію, на чолі із заступником Роздільнянського міського голови Сергієм Криловим, у складі представників відділу освіти громади, КУ «Роздільнянський центр освіти», КП «Роздільнатеплокомуненерго», районного управління Держпродспоживслужби, ДСНС та поліції.

Першочергово перевіряли санітарний стан приміщень та прилеглої до будівель закладів освіти території. Окремим пунктом було визначення готовності шкіл до нового опалювального сезону: справність системи теплопостачання, наявність вугілля, додаткові потреби тощо.

Представники Держпродспоживслужби перевірили санітарний стан харчоблоків та пунктів видачі продуктів, а також провели забір води для здійснення лабораторних досліджень щодо її якості. Крім того, обстежено рівень працездатності систем протипожежного захисту тощо. За результатами проведеної перевірки були складені відповідні акти із зауваженнями та рекомендаціями для вирішення нагальних питань задля якісної роботи освітніх закладів громади.

Водночас, найголовнішим критерієм для початку навчального процесу в освітніх закладах є гарантування безпеки дітей. Враховуючи відсутність бомбосховищ або укриттів у приміщеннях, навчальний рік у школах Роздільнянської громади розпочнеться в онлайн режимі. Тож, віримо в якнайшвидшу перемогу України та повернення до звичних умов життя у всіх сферах життєдіяльності.

Наш кор.

Залиште свій коментар