Навчання освітян з охорони праці

     Згідно плану роботи КУ «Роздільнянський центр освіти» 18 травня 2023 року було організовано та проведено навчання постійно діючих комісій по охороні праці з директорами та їх заступниками навчальних закладів освіти на території Роздільнянської територіальної громади.

     З привітальними словами та побажаннями щодо безпечних умов праці звернулись Роздільнянський міський голова Шовкалюк В.О., директор КУ «Роздільнянський центр освіти» Сухой М.Д. та в.о. начальника відділу освіти Ніщенко М.В..

     Викладачі Регіонального учбово-консультативного центру Ус М.І. та Вакуленко Л.М. під час заходу довели до присутніх основні вимоги Закону України «Про  охорону праці», Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань з охорони праці, порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, тощо.

     Основну увагу під час навчання приділено питанням безпечних та здорових умов праці на робочих місцях всім учасникам навчально-виховного процесу, розроблення та впровадження заходів щодо зменшення ризиків, а також навчання працівників щодо безпечного виконання робіт.

                                                                                       Інженер з охорони праці Долгієр Т.О.

 

 

Залиште свій коментар