Насичене життя у “Чемпіоні”

Багато років працював спортивно-оздоровчий табір «Чемпіон» комунального закладу «Роздільнянська ДЮСШ» у смт. Лиманське на базі відпочинку Роздільнянського районного комітету Профспілки працівників освіти. В ньому відпочивали діти не тільки з м. Роздільна, но і з с. Степанівка, Кучурган, смт. Лиманське та інших сіл, діти, які займались у спортивні школі.

Оздоровлення проводилось за рахунок місцевого бюджету. Діти та їх батьки були дуже задоволені роботою тренерів-викладачів спортивної школи.

Однак два останніх роки табір не працює тому що, не має коштів на проведення сигналізації, покриття дерев’яних конструкцій спеціальним розчином. Але він працює на базі комунального закладу «Роздільнянська ДЮСШ».

Не дивлячись на те, що умови проведення навчально-тренувальних занять у рамках оздоровчого табору «Чемпіон» дуже важкі. Шість видів спорту,  які культивуються у спортивній школі проводити заняття в двох спортивних залах не можливо. Ми дуже вдячні міському голові Шовкалюку Валерію Олександровичу, депутатам міської ради за те, що побудували біля спортивної школи тренажери та майданчик для пляжного волейболу. Це дало можливість нам розвантажити дві спортивні зали і проводити заняття на свіжому повітрі,  а юним футболістам на майданчику Роздільнянської загальноосвітньої школи № 4.

Ми вже довго порушуємо питання щодо капітального ремонту комбінованого майданчику для футзалу та гандболу біля спортивної школи. Однак на ньому до цих пір стоять шкільні автобуси для ремонту.

Не дивлячись на всі негаразди, спортивно-оздоровчий табір «Чемпіон» працював, і в ньому оздоровилось 72 юних спортсмена.

На лінійці, присвяченої до відкриття табору, були показові виступи  з відділень гандболу, волейболу та футболу. Директор комунального закладу «Роздільнянська ДЮСШ» Замітайло Володимир Макарович, привітав дітей    з відкриттям табору та побажав їм гарно провести дні у таборі.

Після лінійки була проведена Першість спортивно-оздоровчого табору «Чемпіон» з футболу. Зібралося чотири команди. Ігри були дуже цікаві  та напружені, але все ж таки відділення футболу перемогло у цьому змаганні. Переможцями стали: Олександр Грицкан, Микола Войніков, Олександр Васильєв, Артем Руснак, Кирило Маляренко, Михайло Дехтяренко, Микита Попов, Руслан Похила, Михайло Мисливий.

Кожен день проводились спортивні змагання. Найсильнішою командою у Першості спортивно-оздоровчого табору «Чемпіон» з гандболу стала команда «Гандбол 2005». Склад команди: Дану Данило, Славов Данило, Ридванський Максим, Подольський Данило, Владика Олександр, Веретянний Ілля.

У відділенні волейболу теж проходили змагання.

З початку провели прийом контрольних нормативів з технічної підготовки. Кращими стали: Губернюк Анастасія, Ливицький Денис, Харін Артем, Курилова Анастасія.

Завітали до табору волейболісти Кучурганської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів ім. П.М. Каплуна. Дякуємо вчителю з фізичної культури Анні Василівні Кононенко за хорошу гру та підготовку юних волейболістів. Весь табір зібрався вболівати. Дітям дуже сподобалися ігри. Серед юнаків перемогу отримали волейболісти комунального закладу «Роздільнянська ДЮСШ»,    а серед дівчат Кучурганська ЗОШ.

Також були проведені «Старти надій». Усі діти спортивно-оздоровчого табору приймали участь у цих змаганнях. Кожен хотів показати найкращий результат. У підсумку найсильнішими стали: Славов Данило, Шишканов Домінік, Кіндракевич Владислав, Похила Руслан, а серед дівчат – Драган Валерія та Грабовецька Юлія.

У спортивно-оздоровчому таборі «Чемпіон» проводились не тільки спортивні змагання, також була організована екскурсія до музею нашого краю. Багато нового діти пізнали про Роздільну та Роздільнянський район.

Також був проведений конкурс на кращий музичний виступ. Конкурс вдався. Дуже сподобався виступ Дениса Нестєрова, який зіграв на гітарі.

Гарно виступив дует відділення гандболу: Нерянов Владислав    та Григор’єв Ілля. Владислав грав на гітарі, а Ілля співав.

Також хорошу гру на гітарі показав Дехтяренко Михайло з відділення футболу. Представник відділення легкої атлетики Руслан Похила гарно співав. Представниці відділення волейболу Анастасія Губернюк та Курилова Анастасія продемонстрували цікавий танець.

Ще у спортивно-оздоровчому таборі «Чемпіон» проводився конкурс «Містер табору». Усі зібралися у малій спортивній залі, лунала музика,    а діти готувалися до конкурсу. І ось, ведуча, начальник спортивно-оздоровчого табору «Чемпіон» Шкульова Анна Миколаївна, запросила всіх учасників конкурсу. Дуже вдалим був виступ відділення легкої атлетики. Вони виступали, читали вірші, кожен вийшов з малюнком. Отак містером табору представили Тополю Андрія.

Далі вийшли дівчата з відділення волейболу. Вони під музику вивели двох чудових хлопців-двох містерів: Ливицького Дениса та Олександра Владику. Костюми дівчата зробили самі. Хлопці продемонстрували свої здібності, гарно пройшлися, усі аплодували.

Вдало Ілля Григор’єв представив містера табору Нестєрова Данилу, який був вдягнений у костюм, білу сорочку – дійсно схожий на містера табору.

У кожній номінації, переможці були нагороджені грамотою та призами.

Наприкінці була проведена вікторина на спортивну тематику.

Діти вдячні за цікаві розваги, нові зустрічі, спортивні змагання.

Юні спортсмени спортивно-оздоровчого табору приймали участь не тільки у заходах, які проводились у таборі, но і у різних обласних змаганнях.

Було дуже приємно, коли при закритті спортивно-оздоровчого табору «Чемпіон», наші юні футболісти привезли два кубки завойованих у Відкритому Турнірі з футболу серед юнаків 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 років народження, який проходив у м. Одеса (тренер-викладач Слободзян Іван Олександрович)

Кубки вручала виконуюча обов’язки голови Роздільнянської районної державної адміністрації Тарнавська Наталія Іванівна, яка також подякувала колективу спортивної школи за плідну працю по оздоровленню дітей.

Ми дякуємо колективу шкільної їдальні Роздільнянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» № 1, у складі: завідуючої  Кречківської Віоріки Василівни, її підлеглих: Кідик Людмилі, Недосейкіної Антоніні, Іванової Надії, Добрянської Наталії – за смачне харчування.

 

Алла СІМАЧЕНКО,

інструктор-методист ДЮСШ.

Залиште свій коментар