Наші умільці знову переможці!

Казково багата природа Карпатського краю приваблювала, а звуки карпатської трембіти зазивали жителів та гостей міста на Х Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» в м. Мукачеве. Фестиваль проводився з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, збереження та відтворення кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами пісні, танцю, музики, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел.

Вже вдруге вихованці Центру творчості дітей та учнівської молоді зі своїми педагогами, з доброї руки нашого директора А. Є. Берш, Заслуженого працівника освіти, взяли участь у цьому заході і знову стали переможцями. За результатами журі, в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Художні ремесла» дипломом І ступеня нагороджені Софія Онищенко (керівник Г.О. Смєлова) та Олександр Губернюк (керівник А.В. Смєлов); дипломом ІІ ступеня – Вероніка Резнік та Валерія Богопольська (керівник О.М. Ткачова). Дипломом ІІІ ступеню нагороджені Єлизавета Магась (керівник Г.О. Смєлова), Дарина Кургуз (керівник О.М. Ткачова). Нагороджена подякою і керівник гуртків «Писанкарства» та «Образотворчого мистецтва» О.М. Ткачова за високі професійні досягнення і вагомий внесок у розвиток народного мистецтва. Ми пишаємося вами!

Велика вдячність керівникам гуртків, які розвили творчі задатки своїх вихованців та показали високі результати. Здоров’я вам, наснаги та нових творчих злетів, дорогі наші діти, майстри та майстрині!

Алла Долинська, методист ЦТДУМ.

Залиште свій коментар