Народні колективи Роздільної – перші у Болгарії!

На запрошення Общини Несебър Кметства Обзор, під патронатом Міністерства культури Болгарії, народні колективи Роздільнянського районного Палацу культури взяли участь у VІ Міжнародному фестивалі мистецтв «Морско Конче», який відбувся в м. Обзор (Болгарія) з 26 червня по 4 липня. Конкурсну програму в фестивалі представляли народний вокальний ансамбль «Слов᾽яночка» (керівник К.О. Почиваліна), зразковий вокальний ансамбль «Чарівниця» (диригент Н.С. Пояцика), солісти театру естради Вікторія Бузюк та Олександра Шолар, дует Н.С. Пояцика та А.Б. Воропаєв.

Народні колективи представили дев’ять своїх конкурсних номерів. Далі вони пройшли у півфінал та завершили свій виступ на фестивалі участю у гала-концерті. Конкуренцію роздільнянцям складали учасники з багатьох країн, в тому числі – Македонія, Турція, Росія, Молдова, багато було колективів з України – Дніпропетровська, Запорізька, Київська області та Ізмаїльський район Одеської області. Наші вокальні колективи в конкурсній програмі співали твори а capello, що є показником високої майстерності виконання. Виступ дуету в складі солістки Н.С. Пояцики та саксофоніста А.Б. Воропаєва викликав неабияке захоплення глядачів та гучні оплески. А соло на саксофоні А.Б. Воропаєва було визнане членами журі якнайкраще.

Також родзинкою серед учасників фестивалю, глядачів та членів журі був виступ солістки театру естради Вікторії Бузюк (керівник М.П. Пояцика), професійність та талант якої не залишили байдужим нікого. Таким чином заслужені нагороди, а саме: Кубок та Диплом за перше місце отримали НВА «Слов’яночка» (керівник К.О. Почиваліна), ЗВА «Чарівниця» (диригент Н.С. Пояцика), дует Н.С. Пояцики та А.Б. Воропаєва, Вікторія Бузюк (керівник М.П. Пояцика). Кубок та Диплом учасника фестивалю отримала ще юна солістка театру естради РПК Олександра Шолар.

Детальніше в друкованій версії газети “Вперед”


Крім того, на нещодавно проведенному  ХІІІ Міжнародному фестивалі «Золотая мечта», який відбувся на Золотих Пісках у Болгарії, І місце посіла вихованка гуртка «Квіткові фантазії» ЦТДУМ – Галина Стельмах.

Вихованці ЦТДУМ перемогли у Болгаріїї


 

Залиште свій коментар