Народились ми в нашій Україні

1 червня наше місто розцвіло радісними усмішками та щирим сміхом дітвори, адже саме сьогодні відзначають  День захисту дітей. Цьогорічні святкування  сповнені цікавих розваг та незабутніх моментів, які подарували дітям казкові  враження . І маленькі, і трохи старші дітлахи отримали заряд неймовірних емоцій, адже розваги були організовані  для різних вікових груп.

   Одним  із найяскравіших елементів свята стало створення  спільного малюнка на асфальті. Діти, озброївшись крейдою та уявою, зображали патріотичні шедеври, перетворюючи сіре полотно на барвистий калейдоскоп. Не менш захопливою і різнобарвною для дітлахів стала «Карусель бажань», коли малеча могла , тримаючись за кольорові стрічки, закрутити карусельне коло і загадати бажання. А найменші вже захопливо брали участь в естафеті «Джунглі».

    Майстер-клас із виготовлення літачків також не залишив байдужими нікого. Маленькі майстри з ентузіазмом творили паперові , запускаючи їх у небо з мріями та сподіваннями.     


 

Згодом на сцені Роздільнянського палацу культури засяло сузір’я талантів – вихованці Центру твочости дітей та учнівської молоді, продемонструвавши казкове видовище, що наскрізно проводило алюзії зі злободенними подіями на теренах нашої країни.


  Опісля казки ЦТДУМ малеча мала змогу випробувати свої сили в скауті, пробиравшись поміж гущавини. Насамкінець на дітей та їхніх батьків чекав відпочинок у вигляді перегляду мультфільму в залі Роздільнянського палацу культури.

   День захисту дітей у Роздільній став справжнім святом дитинства, яке наповнило серця маленьких жителів міста теплом, радістю та незабутніми спогадами. Цей день ще раз підкреслив, що діти – це найдорожчий скарб, заради щастя якого дорослі готові йти на все.

Залиште свій коментар