На змаганнях з настільного тенісу

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в спортзалі Роздільнянського міського ліцею № 4 пройшли змагання з настільного тенісу. З привітаннями до спортсменів звернувся начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак» Володимир Зімін і побажав чудової гри, здорової конкуренції та перемоги за тенісними столами.


Учасники були поділені на дві підгрупи. До складу першої увійшли юнаки та дівчата і дорослі спортсмени до 60 років; до другої – досвідчені тенісисти віком 60 років і старші. Серед спортсменів першої групи перемогу (до речі, вже другий турнір поспіль) виборов вихованець ДЮСШ Вадим Умніков, на ІІ місці – Віктор Пірогов, на ІІІ місці – Вадим Тарнавський. У другій підгрупі перше місце посів (вже третій турнір поспіль) Іван Заборєй, друге місце – Олександр Лукань, третє місце – Георгій Новаченко. Усім переможцям були вручені грамоти, медалі та грошова винагорода.

9 вересня з нагоди спортивного свята змагалися юнаки та дівчата – вихованці та вихованки Роздільнянської ДЮСШ. До першої підгрупи увійшло сім учасників 2007-2010 років народження. Переможцями стали:
І місце – Софія Єльнікова, 2008 р.н. (Роздільнянський міський ліцей № 3); ІІ місце – Олександр Пірогов, 2010 р.н. (Роздільнянський міський ліцей № 1), ІІІ місце – Анна Пахтусова, 2007 р.н. (Роздільнянський міський ліцей № 2). Переможці були нагороджені грамотами та пам’ятними медалями.
До другої підгрупи увійшли вихованці ДЮСШ 11 років та молодші. Діти 2012 року народження грали за правилами змагань з настільного тенісу. Місця розподілились таким чином: І місце – Єгор Алексєєнко, ІІ місце – Дар’я Волобуєва, ІІІ місце – Микола Донець. Початківці у тенісному спорті, яким не виповнилося одинадцяти років, змагалися у найкращій подачі м’яча, серед них теж були визначені переможці: І місце – Варвара Гаращенко, ІІ місце – Нікіта Волобуєв, ІІІ місце – Софія Чернецька. Діти отримали нагороди за участь у змаганнях, а також солодкі призи від батьків, які були найактивнішими вболівальниками.

10 вересня в м. Одеса пройшов рейтинговий турнір, в якому взяли участь вихованці та вихованки Роздільнянської ДЮСШ. У першій підгрупі ІІ почесне місце завоювала Софія Єльнікова, у другій підгрупі І призове місце виборола Анна Пахтусова, у третій підгрупі ІІ місце посів Олександр Пірогов. До їхнього тенісного рейтингу було додано по 5 очок. Вітаємо наших юних спортсменів!

Наш кор.

Залиште свій коментар