На засіданні бюджетної комісії

27 лютого відбулось чергове засідання постійної комісії з бюджету, банківської діяльності, фінансово-економічних питань та питань регуляторної політики районної ради. На засіданні були присутні майже всі члени комісії, а саме: Андрій Коваленко, Лариса Коваленко, Геннадій Келлєр, Олег Гузовський, Сергій Приходько та Володимир Кайсин. Також участь у комісії взяли: голова райради Фелікс Сігал, голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, апарат райради та запрошені, питання яких були включені до порядку денного.

Бюджетне питання неодноразово порушувалось на сторінках газети “Вперед”. Всі бажаючі мали змогу ознайомитись із позиціями керівництва районної ради та райдержадміністрації щодо розподілу бюджету.

Після довготривалого обговорення та врахування пропозицій всіх сторін, були визначені пріоритетні напрямки фінансування, які внесені до проекту рішення для подальшого розгляду його на черговому засіданні сесії райради.

Так, за висновками бюджетної комісії передбачені кошти на: капітальний ремонт даху Бурдівської ЗОШ у сумі 507 176 грн, часткове фінансування на капітальний ремонт м’якої покрівлі головного корпусу (операційний блок, відділення інтенсивної терапії) Центральної районної лікарні (500 000 грн); капітальний ремонт ліфту у Центрі надання первинної медико-санітарної допомоги – 196 080 грн.

Крім того, передбачено кошти на: заміну вікон на енергозберігаючі у Буцинівському НВК, Новоукраїнському НВК, Болгарській ЗОШ, Яковлівській ЗОШ, Лиманській ЗОШ № 1 та № 2; капітальний ремонт двох кабінетів Кам’янської ЗОШ; капітальний ремонт даху Павлівської ЗОШ (190 000 грн); встановлення  пожежної системи Степанівського МНВК; додаткові штатні одиниці для запуску дошкільної групи Старостинського НВК.

Члени комісії одноголосно підтримали питання щодо покращення якості харчування дітей в загальноосвітніх закладах району та збільшення вартості харчування на 1 дитину з 1 квітня 2019 року з 6 до 8 грн.

Також на співфінансування з районного бюджету виділені кошти на продовження капітального ремонту РПК та капітальний ремонт спортивного майданчика Кошарської ЗОШ.

Низка питань порядку денного стосувалась розгляду та внесення змін до районних програм, зокрема, програми “Доступна медицина”, “Освіта Роздільнянщини” на 2019-2022 роки, “Культура Роздільнянщини” на 2016-2020 роки, “Безпечна Роздільнянщина”,”Здоров’я” тощо.

Детальніша інформація буде опублікована після прийняття рішень на сесії районної ради.

Наш кор.

Залиште свій коментар