На в’їздах до Роздільної працюватимуть блокпости

Голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько поінформував, що на в’їздах до Роздільної працюватимуть блокпости та здійснюватиметься температурний скриніг:

Пряма мова голови РДА: “На великодні свята в нашому районі підтверджено три випадки коронавірусної інфекції, 2 в Роздільній, 1 – в Розалівці. З самого оголошення карантину Роздільнянська районна державна адміністрація вживала заходів щодо протидії поширенню COVID-19 та його недопущення на Роздільнянщину. Але вірус небезпечний, і досить швидко шириться світом, нашою країною. Ми вимушені вживати додаткових заходів для протидії цьому захворюванню. Тому на в’їздах до міста Роздільна з боку Кучурган та Єреміївки працюватимуть блокпости з метою контролю руху наших громадян та забезпечення їх температурного скринінгу. Наголошую, це попереджувальні заходи. Ситуація в районі контрольована, стан наших хворих задовільний. Але потрібно дбати про безпеку відтепер з максимальним попередженням будь-яких можливостей для розповсюдження коронавірусу.
Я вкотре закликаю, прошу і щиро раджу всім залишатися вдома, не виходити на вулицю без зайвої потреби, вдягати всі засоби індивідуального захисту при відвідуванні магазинів, на роботі, на вулиці, в громадських місцях. Наші медики забезпечені спецодягом та необхідними для роботи умовами, але ми маємо разом не допустити спалаху інфекції. Бо ресурси нашої лікарні не безмежні. Щиро сподіваюся на розуміння та свідоме ставлення до обмежень в нашому районі. Також звертаюся до продавців та керівників продовольчих магазинів, та закладів, яким дозволено функціонувати у карантин: подбайте про безпеку, забезпечуйте належним чином дистанцію між відвідувачами.  Бажаю здоров᾽я вам та вашим родинам”.

Залиште свій коментар