На Одещині ремонт доріг триває в умовах карантину

На трасі Р-33 Вінниця — Турбів — Гайсин — Балта — Велика Михайлівка триває ремонт. Про це повідомив керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций. Наразі будівельники поклали верхній шар дорожнього покриття на восьмикілометровій ділянці біля села Степанівка Роздільнянського району. Зараз ведуться роботи з влаштування з’їздів, місцевих проїздів та тротуарів. Трасу ремонтують в рамках проєкту «Велике будівництво».

«Роботи на цьому відрізку вже на завершальній стадії. Також на Р-33 продовжується ремонт ділянки між Балтою та Подільськом. Будівельники вже влаштували три кілометри нижнього шару асфальтобетону. Зараз вони влаштовують основу із щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом, на решті відрізку. «Велике будівництво» триватиме в умовах карантину», — зазначив Максим Куций.

Роботи на дорозі Р-33 розпочалися всередині лютого. «Велике будівництво» – це спільний проєкт Президента та уряду України, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні.

Також зараз на Одещині ремонтують наступні дороги:

·         Р-55 Одеса — Вознесенськ — Новий Буг. Цього тижня будівельники розпочнуть влаштування нижнього шару асфальтобетону.

·         Т-16-27 КПП «Серпневе» — Тарутине — Арциз — Татарбунари. Йде підготовка до вкладання верхнього шару дорожнього покриття.

·         Т-16-10 /Н-33/ Приморське — Жовтий Яр — Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка. На ділянці розпочали роботи з фрезерування старого дорожнього покриття.

Джерело: управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар