На Роздільнянщині запроваджено карантин вихідного дня

Роздільнянська райдержадміністрація повідомила на своїх інформаційних ресурсах, що на  позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС 13 листопада 2020 року одним з розглянутих питань було про виконання додаткових обмежень в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. щодо заборони:
1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;
провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;
торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
5) діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;
6) приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

1.3. Доведення змісту протоколу до відома суб’єктів господарювання, що проводять господарську діяльність на відповідній адміністративній території.

Негайно

2. Роздільнянському відділу поліції ГУНП в Одеській області, Роздільнян-ському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, сільським, селищній, міській раді у межах повноважень:

2.1 Продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.
Постійно. На період протиепідемічних заходів.

2.2 Вжити заходи щодо посилення контролю за карантинними обмеженнями за суб’єктами господарювання з надання послуг громадського харчування щодо заборони роботи після 22 год. та до 7 години.

Невідкладно. На період протиепідемічних заходів.

3. Головному спеціалісту з питань інформаційної та організаційної діяльності апарату райдержадміністрації, органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування продовжити інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Постійно                                                           Джерело:  Роздільнянська райдержадміністрація

Залиште свій коментар