НА РОЗДІЛЬНЯНЩИНІ В 2021 РОЦІ ПЕРШИМ НАРОДИВСЯ ХЛОПЧИК

2021-й зобов’язаний бути успішним та щасливим!

Поспішаємо повідомити вам першу чудову новину нового 2021 року: у пологовому відділенні Роздільнянської центральної районної лікарні першим на світ з’явився богатир – хлопчик з вагою 4 кг 200 гр, зростом 54 см. Він народився 1 січня о 23.30. Вітаємо родину Мельниченків з Плавневого з поповненням. Матері Галині та її синочку бажаємо міцного здоров’я та щасливої долі! А ще нагадуємо, що, за давньою народною прикметою, якщо першим народжується хлопчик, новий рік буде успішним та щасливим, чого ми вам всім і бажаємо.

У продовження рубрики «Приємна статистика» повідомляємо, що останній місяць минулого року подарував Роздільнянщині 22 нових мешканці – в грудні на світ з’явилося 8 дівчаток та 14 хлопчиків. Найкрихітнішою була дівчинка з вагою 1 кг 600 г, найкрупнішою – теж дівчинка – 4 кг 90 г. Допоміг породіллям та діткам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення районної лікарні на чолі із завідуючою – лікарем вищої категорії Тетяною Мисливою.

Всього у 2020 році у пологовому відділенні Роздільнянської ЦРЛ народилося 416 малюків.

Бажаємо малечі та їх батькам міцного здоров’я і щасливих днів попереду! А нашим медикам, враховуючи особливо небезпечний та відповідальний період, хочеться сказати: тримайтеся, бережіть себе! Легких буднів та тільки позитивної статистики!

Наш кор.

Фото з відкритих джерел

 

Залиште свій коментар