На Роздільнянщині проведено командно-штабне навчання

Відповідно до плану, затвердженого Департаментом цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської облдержадміністрації, проведено командно-штабне навчання органів управління та сил цивільного захисту Роздільнянського району ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області за темою «Дії органів управління та сил цивільного захисту Роздільнянської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру». Основною метою навчань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами.

Під час навчань відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під керівництвом голови райдержадміністрації Наталії Бараненко, де визначили готовність до проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та дії спеціалізованих служб. Присутні керівники спеціалізованих служб району доповідали щодо готовності до злагоджених дій.

Згідно з повідомленням, о 12.45 черговим Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській Області було отримано інформацію, що внаслідок порушень заходів безпеки під час проведення ремонтних робіт на території газової котельні КП «Роздільнатеплокомуненерго» за адресою: м. Роздільна, пров. Спортивний, 2, сталась пожежа, в результаті якої постраждало двоє працівників.

У ході навчань злагоджену роботу показали всі спеціалізовані служби, які після отримання відповідного сигналу прибули на місце змодельованої ситуації завчасно та оперативно вжили заходів із знеструмлення споруди, відключення газопостачання та евакуації постраждалих з наданням першої медичної допомоги.

По закінченні командно-штабних навчань учасники зібрались у райдержадміністрації, де пройшло розширене підбиття підсумків, зокрема було відмічені позитивні моменти у навчанні та звернуто увагу на проблемні питання. Детальну оцінку надали: керівник навчання – заступник директора департаменту, начальник управління цивільного захисту Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Ігор Семків та начальник штабу керівництва – заступник начальника оперативного відділу управління цивільного захисту Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Олександр Рошиор.

Райдержадміністрація.

Залиште свій коментар