На початку серпня роздільнянські рятувальники ліквідували дві пожежі – сухої трави та чагарників 

1 та 3 серпня 2019 року через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб на території Роздільнянського району спалахнуло дві пожежі сухостою на загальній площі 3,5 Га. По одній пожежі виникло на територіях – Кам’янської (2 Га) та Буцинівської ( 1,5 Га) сільських рад.

Так, 1 серпня 2019 року о 18:20 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру горить суха трава та чагарники. Територія належить Кам’янській сільській раді.

На  місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 50 хвилин роздільнянські пожежні ліквідували пожежу сухої трави та чагарників на загальній площі 2 Га.

А 3 серпня 2019 року, о 13:24 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Кузьменкове горить суха трава та чагарники. Територія належить Буцинівській сільській раді. На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. 70 хвилин знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати загорання сухої трави та чагарнику на загальній площі 1,5 Га.

Загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки: не паліть суху траву, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та чагарники. Не розводьте багаття, у місцях відпочинку, у лісах, лісопосадках, поблизу полів, на схилах ставків, річок, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки. Спалювання сухої трави та чагарників категорично забороняється. Спалювання стерні та сухої рослинності підлягає кримінальній відповідальності згідно статті 245 Кримінального кодексу України та караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тважкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»! Бережіть своє життя та оточуючих!

                                                             Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ 

                                                   ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар