На Одещині згоріла автівка чоловіків, які незаконно вирубували ліс

Прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили транспортний засіб «ВАЗ» з причепом та чотирьох чоловіків, які здійснювали незаконну порубку лісу.

Автівку та громадян України правоохоронці виявили на ділянці відділу «Старокозаче», реалізуючи оперативну інформацію.

Лісоруби встигли наповнити причіп свіжоспиляною деревиною, а на місці події прикордонники помітили пеньки спиляних дубів та акацій.

Проте, у зв’язку з необережним поводженням правопорушників з легкозаймистими матеріалами сталося займання автомобіля, яким ті планували вивезти незаконно зрізану деревину.

Прикордонники до місця події одразу викликали співробітників ДСНС.

Оскільки біля транспортного засобу було пролито бензин, авто лісорубів швидко спалахнуло та майже вщент згоріло, водночас причіп залишився неушкодженим.

За порушення прикордонного режиму чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 246 «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу» Кримінального кодексу України.

Деревину передано на зберігання до Старокозацької ОТГ, а пошкоджений автомобіль разом з причепом – на штрафний майданчик у м. Арциз.

ДЖЕРЕЛО: ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ ІЗ ЗМІ АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Залиште свій коментар