На Одещині затримано два BMW з підробними документами

В міжнародний пункт пропуску «Кучурган-авто», на в’їзд в Україну, прибули два а/м «BMW».

Одразу увагу прикордонників привернуло те, що  обидва «BMW» були однаковими, навіть колір та рік випуску співпадав (2000 р.) та мали польську реєстрацію. Враховуючи це та інші індикатори ризиків, автомобілі були виведені із загального потоку для здійснення поглибленого огляду.

Автомобілями керували 20-літній громадянин та 18-літня громадянка Республіки Молдова.

Як виявилося далі, водії автівок ніколи не отримували водійських прав. З їхніх слів за грошову винагороду вони мали транспортувати автомобілі на територію України та передати іншим особам.

В ході перевірки доручень на транспортні засоби було встановлено, що останні були видані цього ж дня болгарською фірмою в м. Одеса та були підписані власниками автівок – громадянами Польщі. Проте, як виявилося далі, згідно баз даних, інформації про в’їзд громадян Польщі – власників транспортних засобів на територію України, у прикордонників не було.

Усі встановлені обставини свідчать про можливу підробку документів на автомобілі, з метою незаконного ввезення на територію України.

Дана інформація прикордонниками була передана у місцевий відділ Національної поліції та направлено повідомлення за ознаками злочину, відповідальність за який передбачено ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Наразі зазначених осіб та автомобілі передано співробітникам Нацполіції.

Прес-служба Білгород-Дністровського прикордонного загону.

 

Залиште свій коментар