На Одещині СБУ викрила посадовця Держприкордонслужби на корупційній схемі

Служба безпеки України викрила заступника керівника одного з відділів Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби на систематичному отриманні хабарів.
За попередньою версією слідства, посадовець налагодив корупційний механізм отримання грошей від громадян за не створення штучних перешкод в ході перевезення товарів народного споживання територією прикордонного району.
Правоохоронці затримали посадовця поблизу робочого місця після передачі чергової суми хабара за безперешкодне переміщення в контрольованій прикордонній зоні п’яти автомобілів з товарами народного споживання. Раніше було задокументовано ще один факт отримання зловмисником неправомірної вигоди.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.
Наразі тривають слідчі дії. Перевіряється можлива причетність до протиправної діяльності інших осіб.
Заходи із викриття схеми проводились спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаїв, за процесуального керівництва військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар