На Одещині СБУ системно протидіє організованій злочинності, яка загрожує національній безпеці

Управління Служби безпеки України в Одеській області системно протидіє діяльності транснаціональних злочинних груп, які загрожують державній безпеці нашої країни.
З початку цього року за матеріалами СБУ 17 організаторам та активним учасникам угруповань повідомлено про підозри у вчинені злочинів. Вилучено десятки одиниць вогнепальної зброї та велику кількість боєприпасів.
Так було нейтралізовано діяльність в регіоні міжнародного організованого угруповання так званого «Лоту Гулі», яке тероризувало громадян і тримало в страху підприємців. На початку липня співробітники СБУ затримали чотирьох організаторів банди під час спроби викрадення людини. Ще двох учасників групи було затримано у серпні. Наразі досудове розслідування у кримінальному проваджені завершено, обвинувальний акт скеровано до суду.
Блоковано діяльність етнічного організованого угрупування, яке спеціалізувалося на розбійних нападах на офіси комерційних структур і держустанов в регіоні, у тому числі місцеві відділення Укрпошти. Співробітники СБУ затримали зловмисників в одному з райцентрів області на спробі заволодіння грошима, призначеними для виплати пенсій, соціальної та адресної допомог.
В обласному центрі нейтралізовано дві злочинні групи, які «вибивали» неіснуючі борги з представників комерційних структур. Учасників однієї з банд було затримано під час спроби викрадення підприємця.
Також співробітники СБУ затримали в Одесі двох учасників етнічного організованого угруповання, які вчинили стрілянину із вогнепальної зброї в одному з міських ресторанів. Кулі влучили навіть у вікна протилежного будинку. На потенційну загрозу життю і здоров’ю громадян миттєво зреагували оперативники Служби безпеки України. Ризикуючи власним життям, правоохоронці знешкодили озброєних злочинців.
У межах кримінальних проваджень, розпочатих за даними фактами, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх винних осіб.

Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар