На Одещині СБУ системно протидіє міжнародному наркобізнесу як загрози державної безпеки

В цьому році Управління Служба безпеки України попередила контрабандне переправлення до нашої країни майже 400 кілограм кокаїну і понад 750 кілограм психотропів.
Під час спецоперацій затримано організаторів наркобізнесу, у тому числі учасників транснаціональних угруповань, причетних до переміщення великих партій «товару». За матеріалами СБУ 35 зловмисників вже отримали судові вироки.
Так у морському порту «Південний» було вилучено шість масштабних партій контрабандного кокаїну з Латинської Америки. Вартість виявлених наркотиків становить понад 500 мільйонів гривень.
Блоковано контрабандне ввезення в Україну 750 кілограмів психотропної речовини – каптагон, відомого як «бойовий наркотик» терористів «ІДІЛ». Зловмисники планували переправити психотропи до однієї з країн Близького Сходу. На чорному ринку вилучена партія «товару» оцінюється у понад 30 мільйонів доларів.
В цьому році співробітники СБУ затримали в Одеській області організаторів і активних учасників наркоугруповання, які реалізовували оптові партії кокаїну, героїну та екстазі у різні регіони України. Щомісячний «прибуток» зловмисників становив понад мільйон гривень.
Також правоохоронці викрили поштовий канал контрабанди наркотиків, які доправляли на територію нашої країни під виглядом косметики. Організатора наркотрафіку затримано з партією екстазі на 1,3 мільйона гривень.
Понад півкілограма кокаїну виявили співробітники СБУ у іноземного наркокур’єра, який прибув до Одеси. Зловмисник перевозив «товар» на замовлення своїх спільників для продажу на території регіону.
За викритими фактами, слідчі органів державної безпеки розпочали кримінальні провадження за ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Коментарі

  • Руслана

    За матеріалами контррозвідки слідчими СБУ за погодженням з прокурором заочно повідомлено про підозру за участь у терористичній організації одному з колишніх керівників так званої ДНР . Фігуранта оголошено у розшук. Служба безпеки України викрила системний корупційний механізм у Державній службі морського та річкового транспорту.

Залиште свій коментар