На Одещині СБУ блокувала нелегальну розробку природних надр

Служба безпеки України блокувала розкрадання корисних копалин загальнодержавного значення у Біляївському районі Одеської області.
Оперативники спецслужби встановили, що місцеве приватне підприємство видобувало породу вапняку попри закінчення дії спеціальних дозволів та ліцензій на користування надрами. Приблизно півтора року ділки незаконно видобували вапняк під виглядом вибору залишкових запасів родовища та реалізовували його приватним особам. За наявними даними, за цей період зловмисники видубили копалин на майже 2 мільйони гривень.
У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 240 Кримінального кодексу України, правоохоронці вилучили вантажні автомобілі з вапняком, спеціальне каменерізне обладнання на понад 200 тисяч гривень та чорнову бухгалтерію.
Тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин злочину, осіб, причетних до вказаної протиправної діяльності, а також визначення завданих державі збитків.
Заходи із викриття зловмисників проводились спільно з ГУ Нацполіції в Одеській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар