На Одещині прикордонники затримали молдованина, якого понад два роки розшукував Інтерпол

Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали громадянина Молдови, який перебував у міжнародному розшуку.

 32-річний іноземець слідував до України через автомобільний пункт пропуску «Старокозаче». Під час заходів прикордонного контролю щодо вказаного громадянина спрацювала база даних Інтерполу з вимогою про арешт та подальшу екстрадицію.

Виявилося, що чоловіка вже понад два роки розшукували правоохоронні органи Румунії з метою притягнення до кримінальної відповідальності за розбій, підробку документів та незаконне перетинання державного кордону.

По даному факту охоронці кордону проінформували Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Зловмисника передано співробітникам Національної поліції України.

ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ ІЗ ЗМІ

АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Коментарі

  • подставка под мобильный телефон

    Крім того, зважаючи на знервовану поведінку молдаванина, прикордонники провели повторний поглиблений огляд речей за допомогою службової собаки Річчі. Як результат в портмоне, в пакунку з фольги, виявили сіро-зелену речовину, ймовірно марихуану. По даному факту проінформовано компетентні органи. Ще одного нашого співвітчизника виявили та затримали прикордонники Житомирського загону у пункті пропуску “Виступовичі-авто”. Громадянин України підозрюється у незаконному заволодінні транспортним засобом.

Залиште свій коментар