На Одещині поліцейські допомогли водієві загасити палаючий автомобіль

Загоряння транспортного засобу сталося під час руху. Чоловік, який ним керував, на щастя, вчасно зупинився і вийшов з салону неушкодженим, але взяти вогнегасник і ліквідувати осередок займання на ранній стадії вже не зміг, бо розгубився.на одещині поліцейські допомогли водієві загасити палаючий автомобіль

На допомогу водієві прийшли капітан поліції Євген Городецький та старший сержант поліції Олексій Печерога, які помітили задимлену «Mazda», а поряд з нею чоловіка, патрулюючи ввечері територію обслуговування.

Співробітники сектору реагування патрульної поліції швидко схопили свій вогнегасник і почали гасити полум’я, що виривалося з-під капота автомобіля та поширювалося. До приїзду вогнеборців правоохоронці загасили пожежу і від’єднали пошкоджений акумулятор. Попередньо, причиною займання стало коротке замикання електропроводки в моторному відсіку.

«Ми дуже раді, що вчасно опинилися у тому місці, де людині потрібна була наша допомога, надали її і ніхто не постраждав. Єдине – закликаємо громадян не нехтувати перевіркою технічного стану транспортного засобу перед виїздом», – зауважили поліцейські.

Роздільнянський районний відділ поліції

Залиште свій коментар