«Молодь обирає здоров’я»

18-20 вересня 2018 року на базі ДПУ МДЦ «Артек» пройшов ІІІ фінальний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У м. Київ Одеську область представляла   команда «Крок вперед» Лиманської ЗОШ № 1, під керівництвом Галини Погорєлової, яка посіла І місце на районному етапі фестивалю та здобула гран-прі на ІІ обласному етапі.

Метою фестивалю є утвердження та пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитих дітей та підлітків. Через мистецтво учасники демонстрували фактори, які сприяють збереженню здоров’я, в тому числі доносять до глядача переваги раціонального харчування, правильного фізіологічного режиму, впливу соціальних умов на здоров’я, обмінюються позитивним досвідом та упроваджують нові форми організації змістовного дозвілля дітей і молоді.

Фестиваль став справжнім святом добра, дружби, злагоди, творчості. Виступ кожної команди – це міні-театр, у якому все цікаво і довершено, а актори неперевершені.

Команда від Роздільнянського району показала високий рівень режисури, акробатики, хореографії, вокальної майстерності та виборола І місце серед команд.

Вітаємо наших хлопців та дівчат – учасників фестивалю, які довели, що молодь нашого району обирає здоров’я!

 

Залиште свій коментар