МОБІЛЬНИЙ РЕНТГЕН – ДЛЯ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

21 квітня КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» отримала нове обладнання за кошти обласного бюджету. А саме: мобільний рентген вартістю в два мільйони гривень.

Безпосередньо  клопотала в передбаченні коштів на цей апарат для Роздільнянської лікарні команда Віталія Саутьонкова, який наразі є депутатом Одеської міської ради, але свого часу чимало зробив для Роздільнянщини й сформував актив  в місті та багатьох громадах для подальшої роботи.

Зокрема, членом цієї команди є депутат Одеської обласної ради Андрій Буяновський, який спільно з колегою по депутатському корпусу Тетяною Чистяковою сприяли виділенню цих двох мільйонів на придбання мобільного рентгену.

В урочистій церемонії передачі цього обладнання лікарні взяв  участь депутат Одеської міської ради Віталій Саутьонков, депутати обласної ради Андрій Буяновський та Тетяна Чистякова, депутат Роздільнянської районної ради Світлана Величко.

Певна річ, передача відбувалася в присутності представників та керівництва колективу БПЛ та поліклініки. Адже мобільний рентген в умовах пандемії – неабияк потрібен для роботи медиків. Він корисний тим, що пацієнту не потрібно йти до флюорографічного кабінету, рентген сам приїде до хворого в палату.

Наразі апарат ще не введений  в експлуатацію, але, як зазначили присутні,  це досить швидка процедура, пов’язана з формальними моментами.

Генеральний директор БПЛ Дмитро Кущенко відзначив, що ця допомога є необхідною для медичного закладу, оскільки відтепер є можливість робити рентген у палатах, й подякував депутатському корпусу Одеської обласної ради за нове медичне обладнання.

Віталій Саутьонков наголосив під час спілкування з медиками, що налаштований на конструктивну та довготривалу роботу на Роздільнянщині. І в умовах пандемії приділятиме значну увагу потребам медичних закладів,  в тому числі Роздільнянської лікарні, оскільки медики зараз на «передовій» боротьби з коронавірусом і необхідно роботи все задля покращення умов їхньої роботи.

 Наш кор.

Залиште свій коментар