До проєкту «Поліцейський офіцер громади» приєдналися Роздільнянська ОТГ

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» приєдналися ще 15 ОТГ Одещини, – повідомляє відділ комунікації Національної поліції Одеської області.

Зокрема, вже скоро свій офіцер поліції почне працювати на території Балтської, Любашівської, Березівської, Визирської, Великодальницької, Доброславської, Теплодарської, Великомихайлівської, Великоплосківської, Лиманської, Роздільнянської, Цебриківської, Мологівської, Вилківської та Саф’янівської територіальних громад.

Меморандум про співпрацю та партнерство між ОТГ і Національною поліцією України підписали 20 квітня голови громад та очільник поліції Одеської області Олег Бех.

«Поліцейські пройдуть спеціальну підготовку та будуть забезпечені житлом на території обслуговування. Обізнані в проблемах та потребах своєї громади, вони зможуть у будь-яку мить прийти на допомогу людям, запобігти злочинам. Роботу правоохоронців оцінюватимуть залежно від рівня довіри громадян та задоволення діяльністю», – зазначив під час зустрічі Олег Бех.

Реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Одеському регіоні почалася в лютому цього року, за кілька місяців до нього долучилася вже 31 ОТГ. Для створення безпечного середовища в області буде розроблено сітку поліцейських станцій, окремого правоохоронця закріплять за кожною об’єднаною територіальною громадою.

Джерело: відділ комунікації Національної поліції Одеської області

 

Залиште свій коментар