Міжрайонний тренінг для лікарів у Роздільнянській ЦРЛ

В актовому залі Роздільнянської ЦРЛ, яка, нагадаємо, є центром госпітального округу № 4, відбувся міжрайонний тренінг “Невідкладні стани та інтенсивна терапія в акушерстві” для медиків Березівського, Лиманського, Іванівського, Ширяївського, Миколаївського та Роздільнянського районів. 

Доктор медичних наук професор Олександр Буднюк, головний позаштатний спеціаліст за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія ДОЗ ООДА» виступив перед присутніми з інтерактивною лекцією «Складнощі, помилки та ускладнення інтенсивної терапії в акушерстві». Також медики заслухали лекції тренерів стимуляційного центру ОНМедУ О.М. Павловської, О.П. Борщової, Л.І. Берлінської та інших провідних спеціалістів цього напрямку медицини.

Виконуючий обов’язки головного лікаря Роздільнянської ЦРЛ подякував колегам за корисні знання та обмін досвідом і наголосив на необхідності проведення подібних семінарів-тренінгів у подальшому.

По завершенні заходу, який був дуже насиченим і тривав протягом всього робочого дня, лікарі – акушер-гінекологи та анестезіологи –отримали сертифікати про проходження тренінгу. 

Наш кор.

Залиште свій коментар