«Міська маршрутка»: відповідаємо на актуальні питання користувачів сервісу 

-Як і коли показується становище маршрутки/ трекера на карті?

Тільки в робочий час і коли трекер знаходиться на маршруті. Робочий час визначається для кожного маршруту, згідно з розкладом. Кожен трекер приписується до конкретного маршруту. Його робочий час – час роботи маршруту. Відмітка на мапі показує положення трекера і напрямок його руху. Якщо швидкість нульова, напрямок руху не показується. Якщо трекер стоїть на місці більше 6-7 хвилин, відмітка стає блідою. Трекери маршруток, які перебувають у відстої, ховаються. Поняття відстій – трекер знаходиться на відстані більше 30 метрів від свого маршруту і не змінює своїх координат і швидкості більше 6-7 хвилин. Відмітка від такого трекера не відображається на карті. Трекер маршрутки, яка знаходиться ближче 30 метрів до лінії маршруту і стоїть на місці більше 6-7 хвилин, показується на карті блідим.

-Як часто оновлюється положення трекера на карті?

При прямолінійному русі трекера – кожні 10 секунд. При зміні напрямку руху (поворот) або зупинці, можливо, частіше.

-Який час запізнювання?

Час запізнювання 1-6 секунд і залежить від швидкості інтернету на клієнтському телефоні і часу роботи програм. При цьому потрібно додати ще від 0 до 10 секунд, тому що трекер передає розташування один раз у 10 секунд.

-Не хочу вводити щоразу адресу сайту в браузері або робити в ньому закладки. Де взяти додаток на телефон?

Сайт вже є додатком. Щоб поставити іконку на цей сайт/додаток на робочий стіл у телефоні, потрібно при заході на нього вперше з браузера Chrome погодитися з пропозицією “Поставити іконку на головний екран?” або, якщо перший раз відмовилися, то, перебуваючи на сторінці сайту, натиснути на три крапки в правому верхньому кутку і вибрати пункт меню “Додати на головний екран”. Іконка з’явиться на головному екрані телефону.

-Що буде, якщо я натисну на цю іконку, або зайду на сайт через браузер, коли на моєму телефоні вимкнений Інтернет?

Сайт відкриється, але не покаже положення маршруток/трекерів. При цьому буде працювати розклад, сайт покаже, при натисканні на зупинку, час прибуття найближчого автобуса за розкладом. Без інтернету карта буде показана частково, схема маршрутів і зупинок, а також розклад працюватимуть. Як тільки інтернет на телефоні з’явиться, сайт сам відновить повноцінну роботу.

-У мене в телефоні мало місця. Не хочу ставити ніяких додатків на свій телефон!

Можете заходити на сайт через браузер. Але іконка сайту практично не займає місця. Ставите ви іконку чи ні, це не впливає на витрату місця у вашому телефоні. Іконка сайту на робочому столі телефону – це коротке, зручне посилання на сам сайт.

Залиште свій коментар