«Міська маршрутка» у Роздільній

ШАНОВНІ жителі Роздільної!

         Доводимо до вашого відома, що впроваджено сервіс пошуку громадського транспорту «Міська маршрутка», який надає можливість побачити маршрути, зупинки та рух існуючого громадського транспорту в реальному часі.

Завдяки новому сайту https://rozdilna. buses.in.ua/ з’явилась можливість скоротити час очікування та зручно користуватися громадським транспорт о м, відслідковуючи  місцезнаходження автобуса на маршруті. А ще можливо читати новини нашого району через активне посилання на сторінку газети «Вперед» у Фейсбуці та отримувати довідкову інформацію через електронний каталог із контактами служб екстреної допомоги, місцевої влади та місцевих постачальників товарів та послуг.

Реалізувати цей проєкт стало можливим завдяки співпраці редакції газети «Вперед», міської ради та керівника проєкту Дмитра Кліманова, який здійснюється у рамках грантової «Медійної програми в Україні» через Internews Network за фінансової підтримки Агентства з міжнародного розвитку USAID.

Відтепер ви точно знатимете: де у цю мить знаходиться автобус, де знайти найближчу до вас зупинку та час прибуття автобуса на неї, розклад руху. Заходьте зі свого мобільного пристрою чи стаціонарного комп’ютера, збережіть посилання на головному екрані, яке пропонує вам сайт, та користуйтеся із задоволенням.

Наталія БУКОВСЬКА

Коментарі

  • Геннадій Герус

    Підкажіть,будь ласка, яке відношення редакція має до цього проекту? Дякую.

  • Никита

    Ждем новостей, а кто пробовал вот такие шнурки на магнитах https://letyshops.com/r/aliexpress-ww-e8ea61114c84 ? Правду говорят что один раз попробуешь и к обычным уже не вернешся ? Стоят копейки. Что скажете?

Залиште свій коментар