МЕШКАНЦІВ РОЗДІЛЬНЯНЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ МАКСИМАЛЬНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ ПІДПИСІВ ЗА РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН

Шановні жителі міста та району!

Як вже повідомлялося, з 6 червня по 11 червня 2020 року в місті (крім 8 червня) та сел. Лиманське проводитиметься збір підписів за збереження Роздільнянського району з центром в місті Роздільна та об’єднанням з сусідніми районами, зокрема, Захарівським та Великомихайлівським, які підтримують цю ініціативу.

Сьогодні, 5 червня, в залі засідань районної ради відбувся круглий стіл за участю представників місцевих осередків політичних партій, на якому обговорювалися плюси збереження Роздільнянського району в розширеному форматі. Брали участь в роботі представники “Європейської солідарністі”, “Зе-команди”, ВО “Батьківщини”, “Опозиціної платформи – За життя” та “Радикальної партії”.

У повноваженнях району, хоч і збільшеного, залишаться питання забезпечення життєдіяльності населених пунктів району. У випадку, агломерації з Одесою, всі питання перейдуть до повноважень багатомільйонного міста.

Заступник голови районної ради Сергій Крилов підкреслив, що нас підтримують сусіди – Захарівський та Великомихайлівський райони. Активну роботу зі збереження Роздільнянського району проводить райджержадміністрація на чолі з Сергієм Приходько.

Присутні обговорили важливість не політизувати дане питання, а об’єднатися заради спільного майбутнього нашого району з усіма перевагами, які від цього будуть: збереження госпітального округу, медичних закладів, вигідної транспортної розв’язки для жителів об’єднаного району, збереження робочих місць та об’єктів інфраструктури.

Збір підписів проводитиметься в палатках, які працюватимуть в Роздільній та сел. Лиманське. Прохання до громадян проявити максимальну свідомість, та підійти до питання без політичних упереджень, а виключно з урахуванням інтересів жителів нашого міста, району та сусідніх прилеглих районів.

Після завершення збору підписів буде проведено засідання сесії районної ради, на якій планується прийняття Звернення за збереження Роздільнянського району з центром в місті Роздільна з урахуванням всіх зібраних за це підписів та направлення його у всі вищі органи влади.

Другим питанням, яке розглядалося на “круглому столі” стало питання щодо об’єднання територіальних громад. Як відомо, планується створення трьох ОТГ: Роздільнянської, Лиманської та Степанівської. Депутат районної ради Світлана Величко поінформувала про позицію кучурганців з даного питання. Наведені аргументи вивчатимуться та розглядатимуться профільними комісіями.

Детальніше з вищевказаних питань у друкованій версії газети “Вперед”.

 

 

Залиште свій коментар