Мешканці Одещини мають обрати ринкового постачальника газу та заключити з ним договір

Із 1 жовтня ТОВ «ГАЗ ТЕХНОЛОДЖІ» припинило постачати газ своїм клієнтам на території Одеської області. Одесити отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Він дає можливість клієнтам, що раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

Із 1 жовтня 2021 року ТОВ «ГАЗ ТЕХНОЛОДЖІ», яке забезпечувало газопостачанням 126 тисяч побутових клієнтів в Одеській області, через невиконання вимог Кодексу газотранспортної системи припинила постачати газ населенню. Відповідно до Правил постачання природного газу цих клієнтів тимчасово обслуговуватиме постачальник «останньої надії» (ПОН) – Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Надалі для безперебійного газопостачання одесити мають обрати та підключитися до постійного ринкового постачальника. Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Обрати постачальника та порівняти ціни можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Наголошуємо, що клієнти, яких обслуговує постачальник «останньої надії», не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». ПОН – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України». У порівнянні з підключенням клієнтів до ГК «Нафтогаз України» на комерційних умовах, ціна для клієнтів ПОН є вищою, а сервіси компанії є доступними лише частково з огляду на відсутність необхідної інформації про клієнтів постачальника «останньої надії».

Якщо клієнт бажає підключитися до ГК «Нафтогаз України» як до постійного постачальника або до будь-якої іншої газопостачальної компанії, необхідно подати заявку на приєднання.Ппобутовим клієнтам варто не зволікати з подачею заявки на приєднання до постачальника, а, орієнтуючись на піврічний досвід роботи відкритого ринку газу, цінові пропозиції та рівень сервісного обслуговування, обрати свого ринкового постачальника вже зараз.

З відкритих джерел

Коментарі

  • Софья

    Спасибо вам большое за информацию. Если мышечный тонус стал ослабленным, повышенная утомляемость, начали выпадать волосы и появилась депрессия, Вам не обойтись без гормональных препаратов. Рекомендую этот сайт тестостерон ампулы цена , на сайте действительно оригинальные и рабочие препараты. Также не нужно забывать, что повысить уровень тестостерона можно за счет правильного питания, сон, отдых и физические нагрузки.

Залиште свій коментар