Мер Одеси взяв під контроль ситуацію зі стадіоном «Чорноморець»

Геннадій Труханов на засіданні міськради висловив стурбованість з приводу ситуації зі стадіоном і командою, оскільки поки що не зрозуміло, коли великий футбол повернеться на домашню арену «моряків»

Доля легендарного клубу «Чорноморець» не залишає байдужими його уболівальників. Вони мають намір звернутися з листом до можновладців, щоб врятувати спортивний символ міста від можливого зникненням з футбольної карти країни.

Залишившись без свого стадіону, власником якого ще в минулому році стала американська компанія «Allrise Capital», «Чорноморець» змушений був перенести перший домашній матч сезону-2021/22 з «Дніпром-1» на поле суперника. А тим часом на арені проводяться концерти, після яких газон не придатний до проведення матчів. Цей факт не залишився без уваги міської влади.

Як стало відомо сайту Meta-ratings.com.ua, мер Одеси Геннадій Труханов на засіданні міськради висловив стурбованість щодо ситуації, що склалася.

«Чорноморець» був стадіоном, який належав нашій команді і яким пишалася вся Одеса. Я сподіваюся, що ми будемо ще пишатися командою. А ось те, що сьогодні відбувається на стадіоні, ми все бачимо. Його купила сумлінна компанія, проте в планах розвитку спорту «Чорноморця» у них немає. На жаль, стадіон сьогодні розвивається як велика концертна площадка», – сказав мер.

Очільник міста відмітив, що на стадіоні були організовані два концерти – Монатіка і Коржа. Після кожного з них комунальні служби вивезли багато тонн сміття. 

«Хтось відпочивав, веселився, комунальники прибирали, а хтось заробляв на цьому. Тому я прошу організувати зустріч з виконавчою дирекцією стадіону «Чорноморець» і з’ясувати наші відносини», – резюмував мер.

Нагадаємо, в першому турі УПЛ чернігівська «Десна» впевнено виграла у «Чорноморця» (3:0). З таким же рахунком одесити поступилися і в другому турі «Дніпру-1».

Залиште свій коментар