Медичне обладнання для лікарні

🔰 Роздільнянська міська рада продовжує активну співпрацю з міжнародними партнерами задля розвитку громади і покращення якості надання послуг мешканцям громади.
     Так, днями в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини і реалізується GIZ Ukraine, було отримано сучасний багатофункціональний хірургічний стіл ОМ-2М Uzumeu (Туреччина) для КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня».
   Сучасний хірургічний стіл має підйомник та окремі рухомі деталі для усіх частин тіла пацієнта, призначений для простих, нескладних хірургічних операцій, без необхідності використання електроенергії. Операційний стіл з повним комплектом відповідних насадок ідеально підійде для загальної хірургії, акушерства та гінекології, травматології, урології, офтальмології тощо. Новий хірургічний стіл – це зручність та комфорт для пацієнтів і лікаря.
     Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та директор КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Дмитро Кущенко висловлюють подяку партнерам за регулярну підтримку та співпрацю.
⠀* Світлини столу ілюстраційні.
Джерело: Роздільнянська міська територіальна громада

Залиште свій коментар