Мати  Україна – одна на всіх, як оберіг

«Соборна  мати  Україна – одна на всіх, як оберіг» – з таким гаслом  під керівництвом педагога-організатора Скорікової Н.О.  в Степовій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід  22 січня –  День Соборності України,  адже це –  одна з  найвизначніших  і доленосних дат нашої держави. У  виступах учнів: 6 клас – Міхєєва Даріна, Самосенко Каріна; 7 клас – Павловська Анна, Решетняк Дар’я,  Гончарук Максим, Крачковська Алевтина; 9 клас –  Дорожняк Валерія; 11 клас – Кот Олександр відмічено історичне значення   Акта злуки УНР і ЗУНР; як славні предки далекого 1918 р. посіяли зерна ідеї незалежності.

Конкурс малюнків серед учнів 2-6 класів також висвітлював  історичні події, пов’язані з  боротьбою  українського народу за свою державність.

 

Бібліотекар Назарова Р.О. підготувала книжкову виставку «Соборність Духу, Розуму і Серця», а в 1-11 класах пройшли тематичні уроки «Моя Україна соборна і вільна».

Повага  до своєї Батьківщини, її  історії; шанобливе ставлення  до державних символів України, до суспільства і держави – основне, що усвідомили школярі,  приймаючи участь у заходах.

Жакун Н.М.,

заступник директора з ВР

Степової ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

Залиште свій коментар