Маршрут Роздільна АС – Отрадове є нерентабельним

НА адресу редакції газети «Вперед» надійшов лист такого змісту:

«Шановна редакціє газети «Вперед»!

Ми, жителі Єгорівської сільської ради, читаємо нашу газету, яка висвітлює всі проблеми, а також досягнення району. Надіємося, що завдяки газеті нас почують і допоможуть.

Територія Єгорівської сільської ради – найвіддаленіша від м. Роздільна. Дістатися до районного центру дуже складно. Автобус ходить один раз на тиждень і то не завжди. Завчасно зраділи, коли виконком сільської ради повідомив, що ще і по п’ятницях буде ходити автобус. Походив недовго: три рази є, два – немає. Звичайно, у Роздільну на базар ніхто не їде, їдуть до Одеси. Але всі питання в Одесі не вирішиш.

Ми – люди похилого віку. Кожному потрібно поїхати до лікарні, у Пенсійний фонд, в управління соцзахисту тощо. Всі «шишки», коли немає автобуса, падають на голову очільниці сільради. Щоб виправити становище (хоч ми знаємо, скільки разів порушувалося питання Ганною Петрівною Караман на всіх рівнях), вона неодноразово вивозила людей на трасу Одеса-Київ. Складається враження, що люди Єгорівської сільської ради нікому не потрібні. Нехай район віддасть нас до Одеси, і тоді проблем не буде.

Кожна людина за законом має право на захист своїх інтересів. Будемо звертатися в область і на урядову «гарячу лінію». Завчасно вдячні».

Під даним листом підписалися близько 30-ти мешканців Єгорівської сільської ради.

МИ направили  лист на розгляд до ТОВ «Роздільнатранссервіс» і отримали таку відповідь:

«На ваш лист (вих. №  60 від 10 липня 2017 р.) ТОВ «Роздільнатранссервіс» інформує: рейс на приміському маршруті Роздільна АС – Отрадове виконується по вівторках і п’ятницях. У липні був перевірений пасажиропотік на вищезазначеному маршруті. По п’ятницях виконання рейсу за маршрутом Роздільна АС – Отрадове було призупинено у зв’язку з низьким пасажиропотоком (Єгорівка – 1,2 пасажира, Отрадово – 0 пасажирів). Вищезазначений маршрут є нерентабельним у зв’язку з високою собівартістю його виконання. За власний рахунок ТОВ «Роздільнатранссервіс» не в змозі виконувати перевезення пасажирів на цьому маршруті по п’ятницях. По вівторках маршрут виконується, згідно з  графіком.

Г.Ю. ІIллящук,

директор ТОВ «Роздільнатранссервіс».

 

Залиште свій коментар