МАЛЮЮЧИ БІСЕРОМ

Під таким гаслом в історико-краєзнавчому музеї проходить виставка робіт майстринь-вишивальниць. На ній представлені вишиті бісером картини Лілії Соловйової, Наталії Бабенко, Світлани Гринчак, Олени Браги, Наталії Москалюк та Ніни Ковальчук. Також доповнюють експозицію самобутні в’язані гачком серветки Марти Бережник.

Відкриття виставки відбулося 2 березня. Участь в ньому взяли не лише авторки представлених робіт, а й інші талановиті майстрині з нашого міста, які зазвичай долучаються до культурно-мистецьких заходів в музеї. Директорка закладу Віра Шняга у вступному слові відзначила, що така виставка є традиційною і проводиться з нагоди Міжнародного жіночого дня. Також вона наголосила на унікальності представлених робіт, адже вишивка бісером – це неймовірно тонка та кропітка праця, яка потребує чимало терпіння для завершення витвору.

Зі словом в ході заходу виступила начальник відділу культури Роздільнянської міської ради Наталія Кучеренко, яка відзначила високий рівень майстерності роздільнянських вишивальниць та привітала з прийдешнім святом.

Крім того, в цей день музичні привітання учасницям заходу  присвятили чоловіки народного театру естради Палацу культури – Андрій Мартиненко, Олександр Колоколов, Анатолій Воропаєв та Валерій Момренко.

Після офіційної частини присутні мали змогу ближче оглянути роботи та поділитися враженнями.

Проходитиме виставка «Малюючи барвами» в музеї до 23 березня.

 

Коментарі

  • Степан

    Лучшая подводка, которая у меня была! Тонкая, удобная кисть, насыщенный цвет. Только восторг! Буду брать уже вторую Плохая. цвет ненасыщенный,какой-то серый,,приходиться наслаивать, но наслаивается она снимая нижний слой кисточка неудобная, что то нарисовать вызывает трудности. крышка при закрывании зажевывает кисть и может ее повредить, как было у меня деньги на ветер. самый обычный лайнер от евелин в 200 раз лучше

Залиште свій коментар