Майже 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали в Лиманському

Наші хлопці на фронті потребують постійної підтримки та допомоги і кожна зібрана копійка стане в нагоді. З цією метою минулої суботи в Лиманській селищній територіальній громаді було організовано низку заходів.

Так, на місцевому стадіоні з самого ранку розгорнувся ярмарок «Handmade від майстрів» на підтримку Збройних сил України. Місцеві господині та господарі виготовили безліч смаколиків на будь-який смак. У продажі були булочки, кекси, торти, домашні заготовки, овочі та фрукти, вирощені на тамтешніх присадибних ділянках. А ще можна було поласувати запашну рибну юшку та рагу з баранини. 

Крім того, серед місцевих жителів та гостей заходу була проведена благодійна лотерея «Промінь перемоги». Було придбано майже 2 тисячі лотерейних квитків та розіграно 300 призів. Головними призами лотереї стали фен-щітка від наймолодшої волонтерки громади Соломії Величко та «Грант для власного бізнесу» (5000 грн.) від Лиманського селищного голови Віктора Бакланова, який отримала Альона Вінер, мешканка Лиманської громади, дружина захисника, який зараз на передовій. Ті, хто не мав можливості бути присутнім під час розіграшу, отримав свій приз завдяки небайдужим старанням Світлани Величко, Надії Скриданенко, Катерини Фелег, Оксани Журби, Юлії Захожої, Олени Юрченко та Вікторії Антонової.

 

За результатами проведеного ярмарку та лотереї було зібрано 49 629 гривень, які будуть передані на потреби військових.

В цей час на стадіоні проходили змагання з футболу серед ветеранів, присвячені пам’яті Валерія Писаренка, Станислава Пастухова, Констянтина Мельниченка, Сергія Дробота, Олександра Березюка, Сергія Мартинцова, Олександра Монастирського. Участь у змаганнях взяли команди з Лиманського, Роздільної та збірної з Єреміївки та Степового. Перемогу отримали роздільнянські спортсмени, яким було вручено Кубок та почесну грамоту. 

Організаторами даного заходу виступили: Лиманський селищний голова – Віктор БАКЛАНОВ, відділ освіти, культури, молоді та спорту, волонтерки – Марія та Соломія Величко, депутат Роздільнянської районної ради – Світлана Величко.

Активними учасниками заходів були: заклад дошкільної освіти №1 «Капітошка», смт. Лиманське, заклад дошкільної освіти «Сонячна гронка», с. Кучурган, КЗЗСО“Лиманський ліцей №1”, КЗЗСО “Лиманський ліцей №2”, КЗЗСО “Кучурганський ліцей ім. П.М.Каплуна”, КЗЗСО “Степовий ліцей”, КЗЗСО “Щербанський ліцей”, ДНЗ “Лиманський професійний аграрний ліцей”

Особливу подяку за участь у благодійному ярмарку «Handmade від майстрів» організатори заходу висловили старості Кучурганського округу Анатолію Левицькому та родинам Борису та Світлані Крижановським, Клавдії та Олександру Шумак.

Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу. Все буде Україна!

 

Залиште свій коментар