Майбутні патріоти рідної України з Єреміївки 

З метою пропаганди величності рідної мови н/х капела «Ветеран» побувала в Єреміївському НВК. Саме в ці дні відзначали 205 річницю з дня народження Т.Г. Шевченка – поета, прозаїка, мислителя, художника.

Ім’я Великого Кобзаря відомо на всій планеті. Творчість   Шевченка і рідна мова – це єдина ціле, бо джерело сучасної української мови і підґрунтям української літературу  вважають літературну спадщину великого поета. Тарас Григорович – невмируща слава українського народу. Його поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини. Скільки років пройшло від дня його народження, але і понині Тарас з нами.

Тому,їдучи на зустріч з дітьми, голова районної організації осіб з інвалідністю – Сидоренко В.Г. разом з н\х капелою «Ветеран» підготували діткам подарунки: комплект Кобзарів для шкільної бібліотеки та солодощі. А керівник хору Г.Р. Стратулат з акомпаніатором В.П.Мельниковим дуже уважно відбирали пісні для репертуару, щоб дітям було цікаво їх слухати і розуміти. Але ми даремно хвилювалися. Зустріч була теплою, цікавою. Зазвучала пісня і дитячі очі з цікавістю дивилися на нас, прислухаючись до слів творів. А коли зазвучали «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи» діти співали разом з нами. Люблять тут українську мову і маленькі діти, і школярі. Знаються на творчості Т.Г. Шевченка.

В кожному класі підготували до дня народження Кобзаря виставки книг, його замальовки, репродукції картин.

Хочеться подякувати педагогічному колективу Єреміївського НВК, особисто директору Сухій С.І., що вони допомагають дітям опановувати найважливішу науку у світі – бути людиною. Їх школярі – майбутні патріоти рідної України, з глибокою вірою в щасливе майбутнє.

Шкурко М. Гараніна Л.,учасниці хорової капели «Ветеран».

Залиште свій коментар