Люди схаменіться: не засмічуйте довкілля!

Стихійний смітник біля занедбаної будівлі по вул. Шевченка, що розташована поруч з Роздільнянським НВК № 1, викликає обурення серед мешканців, що проживають поруч. Накопичене сміття розноситься то вітром, його розтягують вуличні собаки.

Звісна річ, що і приносять його безвідповідальні, байдужі до оточуючого середовища люди, які точно там не проживають.

Такий «куточок» антисанітарії не додає краси нашому місту. Тим більше, він розташований поруч з навчальним закладом, до якого щодня курсують діти.

Мешканці провулку Шевченка звернулись до керівництва міської ради з проханням розглянути можливість закрити дану будівлю, або встановити сміттєвий бак, якщо так вже полюбляють це місце для стихійного звалища. Керівництво, до речі, одразу ж відреагувало, і комунальники досить оперативно прибрали звідти сміття. У мешканців провулку з’явилася надія, що його туди більше не викидатимуть.

Однак чистота там зберігалася недовго. Через декілька днів знову з’явилися пакети зі сміттям. Тож, після такого недбайливого та зневажливого ставлення до прибирання сміття з вулиці, небайдужі мешканці провулку взяли цю ділянку під постійний нагляд, сподіваючись спіймати винних у забрудненні довкілля.

Шановні мешканці Роздільної! Наразі триває місячник з благоустрою, оголошений Роздільнянською міською радою. Тому завдання кожного свідомого та небайдужого громадянина навести лад біля своїх будинків, присадибних ділянок, установ та організацій. Якщо вам не вистачає натхнення на прибирання, то хоча б не смітіть там, де вже прибрали. Віднесіть свій непотріб до сміттєвих баків!

А це постійно зростаюче звалище сухостою знаходиться на розі вулиць Молодіжна та Одеська. Звичайно, комунальники сміття з баку вивозять регулярно, але не встигають за «добрими господарями» вивозити гілляки, а тим часом купа розростається!

Наш кор.

Залиште свій коментар