Літній відпочинок – у розпалі

До оздоровчого табору «Рассвет» у с. Сергіївка Білгород-Дністровського району відправилося 16 дітей з Роздільнянського району з категорій сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей учасників бойових дій.

Усі – в очікування чудових вражень та гарного відпочинку. Адже на дворі серпень – останній місяць літа. Незабаром стартує новий навчальний рік і можливість насолодитися морем та сонцем вкрай корисна для підлітків.

Це не перший заїзд для юних роздільнянців. За рахунок районного бюджету цим літом вже оздоровилося 43 дитини, за кошти обласного – 23. Вони загартовували здоров’я у таборах відпочинку у Сергіївці, про що розповіла т.в.о. начальника у справах сім᾽ї, молоді та спорту райдержадміністрації  В.І. Трачук.

Перед відправкою сподіваннями щодо дозвілля поділилася одна з дівчаток . Юна Олена Товбіс розповіла, що для неї – це не перша поїздка до Сергіївки. Раніше дівчина вже відпочивала в одному з тамтешніх таборів. Враження виключно позитивні.

– Сподіваюся, що у таборі «Рассвет» буде добре і дні, проведені там, запам’ятаються надовго. Море – це завжди чудово. А якщо ще й гарна програма та розпорядок дня, гадаю, гарні емоції забезпечені, – відзначила Олена.

Діти проведуть у літньому таборі 21 день. Повернуться якраз перед початком занять, що має додати наснаги.

Наталія БРОВАРСЬКА.

Залиште свій коментар