Лиманське запрошує на ярмарок

“Я дякую, солдате, за життя!” під таким гаслом у Лиманській громаді відбудеться благодійний ярмарок, а зібрані кошти передадуть на потреби Збройних Сил України

“В наш час дуже важливо підтримувати наших хоробрих воїнів, які захищають нашу державу від російських окупантів, адже завдяки їм ми маємо мирне небо над головою. Дієвими заходами підтримки ЗСУ в Лиманській громаді є благодійні ярмарки, виручені кошти з яких передадуть на потреби Збройних Сил України. 

Маємо надію, що таку потрібну ініціативу з радістю підтримають мешканці нашої громади, і зорганізувавшись в єдину команду, наготують – напекуть смачної випічки, тістечок, кексів, виготовилять різноманітні сувеніри з українською символікою.

Майстри майстрині Лиманської громади зможуть реалізувати свій творчий потенціал і бути корисними землякам та Батьківщині. Кошти зібрані на ярмарку будуть направлені на потреби ЗСУ. Наближаємося до перемоги разом,спільними зусиллями!, – йдеться у повідомлені Лиманської громади на сторінці у Фейсбук.

Коментарі

  • Анатолий

    Большое спасибо за подробную информацию. Есть такой кардиолог Виктория Олеговна, вот ее телеграм https://t.me/kardio_russia , очень хороший специалист по кардиологии

Залиште свій коментар