Кубок України та Кубок мера з гандболу

МИНУЛИМИ вихідними в спортивній залі Роздільнянського міського ліцею № 1 відбулися змагання з гандболу. А саме: ВПЕРШЕ у Роздільній проходив Кубок України з гандболу серед ветеранів (чоловіки) та розігрувався Кубок мера серед команд-аматорів Одещини.

Цікаві змагання зібрали чимало вболівальників на трибунах. Відкриття відбулося в урочистій атмосфері,
в присутності всіх учасників та гостей змагань. Капітани команд підняли Державний Прапор, прозвучав Державний Гімн України.
Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих захисників України у російсько-українській війні. Саме
завдяки мужності та сміливості військовослужбовців у нашому місті сьогодні є можливість проводити спортивні змагання такого рівня.

З вітальним словом та побажаннями вдалої гри звернулися Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, головний тренер київської команди “Легіон”, президент Асоціації ветеранів-аматорів, майстер спорту з гандболу Геннадій Діхтяр та член колегії Федерації гандболу Одеської області Віталій Писаревський.

У Кубку України серед ветеранів (чоловіки) брали участь команди з Вінниці, Києва та Одеси. Перемогу здобула команда з Києва (головний тренер Геннадій Діхтяр), друге місце посіла команда з Одеси (головний тренер, кандидат у майстри спорту Віталій Перчеклій), третє — команда м. Вінниця (головний тренер, майстер спорту Володимир Тихонов).

За результатами Кубку України визначені кращі гравці, а також володарі призу глядацьких симпатій. Зокрема, у київській команді кращим гравцем став Антон Крамаренко, приз глядацьких симпатій — у Олексія Дружиніна; у команди з Одеси кращим гравцем визнано Кирила Добродуба; у вінницькій команді кращий гравець — Віктор Семенчук, приз глядацьких симпатій – Олександр Черній.
У змаганнях з гандболу на Кубок міського голови брали участь команди: Роздільна, Біляївка, Благовіщенськ, Шабо (Білгород-Дністровський).
Перемогу здобула команда Шабо і виграла Кубок мера. Друге місце посіли гандболісти з Благовіщенська, третьою стала команда Роздільної. Тренер роздільнянської збірної з гандболу та організатор-координатор — Дмитро Дудніченко.

Переможцям та призерам змагань на Кубок України серед ветеранів (чоловіки) та турніру на Кубок мера вручили нагороди: кубки, медалі, грамоти, а кращим гравцям — символічні статуетки.

Все буде Україна!
Роздільнянська МТГ

Залиште свій коментар