Кубок пам’яті Анатолія Бразди

13 червня на стадіоні села Гаївка вже 24-й рік поспіль відбулись змагання Кубку Роздільнянського району з футболу серед ветеранів пам’яті Анатолія Бразди.

     На відкритті змагань, після хвилини мовчання, до спортсменів звернулись: Гаївський сільський голова Асвар Рустамов, Яковлівський сільський голова Валентина Павличенко, брат Анатолія Вадим Бразда. Прикро визнавати, що прекрасний чоловік, спортсмен Анатолій не з нами. Минуло вже 25 років, як трагічна смерть забрала його з наших лав. Спортсмени Роздільнянщини і надалі пам’ятатимуть та згадуватимуть його. Технічні результати Кубку такі: І місце і Кубок Анатолія Бразди дістались команді сел. Лиманське (капітан Я. Довжанський); на ІІ місці опинилась команда Гаївки та Яковлівки (капітан Д. Щербатюк); на третьому – м. Роздільна (капітан А. Кулаков). Кращими гравцями визнано І. Слободзяна, О. Лоншакова та О. Войнікова. Кращим гравцем Кубку став Я. Довжанський.

Дякуємо громаді Гаївки та Яковлівки, інструктору зі спорту с. Гаївка А. Мочулці, брату Анатолія Вадиму Бразді за організацію змагань та поминальні заходи для учасників Кубку та запрошених вболівальників.

Володимир ЗІМІН, начальник відділу спортивно-масової роботи РС «Спартак»

 

Залиште свій коментар