«Круглий стіл» з представниками соціальних партнерів і роботодавців району

З метою інформування роботодавців Роздільнянського району про запровадження економічних стимулів для бізнесу, сприяння збільшенню зайнятості та зменшенню безробіття, в Роздільнянській філії Одеського обласного центру зайнятості за «круглим столом» зустрілися представники соціальних партнерів і роботодавців району.

Виконуюча обов’язки директора Роздільнянської філії Одеського ОЦЗ Олена Кукішева розповіла присутнім про послуги служби зайнятості для роботодавців. Приділила особливу увагу тому, що служба зайнятості сприяє професійному навчанню, підготовці, перепідготовці, підвищенню кваліфікації громадян, які звернулись до служби та отримали статус безробітного. Послуга профнавчання для таких осіб безкоштовна. Громадяни окремих категорій, які не мають статусу безробітного, для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці мають можливість скористатись послугою з видачі ваучера на перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти (крім третього /освітньо-наукового/ освітньо-творчого/ рівня вищої освіти), спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями  і спеціальностями.

Завідувачка сектора рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Вікторія Постольнік презентувала новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних, розповіла про нові форми роботи, які впроваджені у діяльності служби зайнятості, зокрема: компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування переселенців, реалізація державної програми «єРобота» щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу зі створенням нових робочих місць.

Керуюча філії АТ « Ощадбанк » Ірина Буркун продовжила інформування про мікрогранти для розвитку власної справи, розповіла про кредитування 5-7-9 %, зокрема про новий вид кредитування 0 % для агробізнесу.

Головний державний інспектор відділу з питань праці управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Антоніна Автутова наголосила на неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин, неухильному дотриманні законодавчих вимог щодо укладання трудового договору та інших питаннях трудового законодавства.

У ході зустрічі роботодавці виявили зацікавленість в інформації та отримали відповіді на поставлені запитання.

ДО ВІДОМА: наразі на обліку в Роздільнянській філії ОЦЗ перебуває 150 безробітних та в наявності 28 вакансій.

Наш кор.

Залиште свій коментар